طراحی سایتو بهینه سازی تماس بگیرید...

بهینه سازی سایت (سئو)

بهینه سازی موتور جستجوگر (Search Engine Optimization)، علم طراحی وب سایت به منظور بالا بردن رتبه آن در نتایج است. به این معنا که تمامی عناصر سایت تان با هدف افزایش موقعیت رتبه بندی ساخته می شوند. این عناصر عبارتند از:
  • عناوین صفحه
  • محتوای سایت
  • گرافیک سایت
  • ساختار وب سایت
علاوه بر این عناصر باید به مواردی مثل کلیدواژه ها، لینک ها، تگ های HTML و متا تگ ها هم اشاره کرد. حتی بعد از بهینه کردن تمامی عناصر، فاکتورهایی مانند فعالیت های تبلیغاتی و به روز رسانی های مکرر هم روی سئو تاثیر می گذارند.

تمامی این صحبت ها به این معناست که مفهوم بهینه سازی سایت، فقط روی یک عنصر بنا نشده بلکه به تعداد زیادی المان و استراتژی وابسته است.

بهینه سازی سایت، فرایندی پیوسته و در حال جریان

اگر تا به حال بازی !Whack را بازی کرده باشید، متوجه می شوید بهینه سازی سایت چقدر کار دشواری است. در این بازی، موشی کوچک از سوراخی سر در می آورد. وظیفه شما زدن موش، قبل از ناپدید شدن و رفتنش به سوراخ دیگر است. به محض اینکه ظاهر می شود، ناپدید شده و از حفره دیگری سر در می آورد. بازی سختی است، ولی با زمان و تمرکز کافی، می توانید آن را کنترل کنید.

بهینه سازی سایت (سئو) هم مفهومی مشابه این بازی دارد. موتورهای جستجوگر مدام در حال تغییرند، بنابراین روش ها و استراتژی های بالا بردن رتبه نیز مدام باید عوض شوند.

تیم متخصص ما با دانستن مسایلی از این دست، دانش و مهارت فراوانی در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را دارا می باشد.